O nás

HODINKY, HODINY, BUDÍKY - Správný čas v 1000 provedeních.

MPM-Quality, v. o. s.Široká nabídka hodinek, hodin, budíků a meteostanic nejen vlastní značky PRIM, MPM-Quality, ale i dalších známých značek jako Eyki, Naviforce, Curren.V roce 1993 vznikla značka, a to naše obecně nejúspěšnější MPM-Quality. Pod touto značkou najdete veškerý hodinářský sortiment. Pod MPM najdete hodinky pro děti, dospělé – dámské i pánské a v mnoha různých stylech. Snažíme se mít v nabídce vždy spoustu moderních kousků, trošku klasiky ale i originality a šmrncu.

MPM TIME zahrnuje i rozsáhlé kolekce nástěnných hodin a budíků. Stejně jako u hodinek, snažíme se nabízet moderní, ale také tradiční vkusné doplňky. Nově Vám také přestavujeme originální individualizace nástěnných hodin do všech domácností či firemních kanceláří. Je zcela na Vás, jaký design či logo si na Vámi vybraný model přejete umístit, náše grafické studio a výroba je připravena vyhovět Vaším požadavkům.

MPM nabízí také širokou škálu řemínků a tahů na všechny typy hodinek. Zásobujeme také místní hodináře hodinářským zbožím od baterek až po strojky.

V neposlední řadě se věnujeme šperkům. V nabídce máme spoustu šperků vyrobených z chirurgické oceli. Široká škála moderních šperků za dostupnou cenu. U nás si vybere opravdu každý!

O firmě

Sídlo firmyVznik společnosti MPM-QUALITY, v. o. s., se datuje do roku 1993, kdy byla založena jako firma se zaměřením na import, distribuci a prodej veškerého hodinářského zboží. Již v začátcích svého působení získala společnost MPM-QUALITY, v. o. s., zastoupení mnoha značek a vytkla si za cíl obohatit a rozšířit nabídku hodinářského zboží na českém trhu.

Počátkem roku 1994 v rámci nové filozofie firmy přistoupila společnost MPM-QUALITY, v. o. s., k vytvoření své vlastní hodinářské značky pod stejnojmenným názvem MPM-QUALITY. Spojením nápaditého designu, kvality a v neposlední řadě i cenové dostupnosti se nová značka postupně prosadila a stala konkurenceschopnou dalším značkám již rozšířeným na trhu.

V rámci rozvoje se firma začala postupně prosazovat i v dalších zemích. Na Slovensku byla založena dceřiná společnost MPM-QUALITY, s. r. o., se sídlem v Trenčíně a následně vznikla třetí pobočka pod hlavičkou MPM-QUALITY, Sp. z o. o., také v Polsku. V roce 2010 expandovala firma díky vzniku nové pobočky i do Maďarska.
S dynamickým růstem a větší znalostí středoevropského trhu dochází také k rozšiřování aktivit firmy do dalších odvětví importu, exportu, distribuce a výroby. S přibývajícími odvětvími, pestřejší nabídkou zboží a nabízených služeb a rostoucí poptávkou se adekvátně vytvářejí nové divize; v současné době se společnost MPM-QUALITY, v. o. s., dělí na následující divize:

  • Hodinářské zboží
  • Reklamní předměty a produkty
  • Kancelářské potřeby
  • Stavební stroje a materiály